fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Світ
Литва готується до можливого вторгнення Росії

У країні випустили нову 75-сторінкову брошуру з інструкціями на випадок нападу РФ.

У Литві видана нова редакція брошури з цивільної оборони з рекомендаціями на випадок російського вторгнення. 75-сторінкова брошура поширена накладом в кілька десятків тисяч примірників.

У новій редакції буклету, який видається Міністерством оборони країни, містяться поради по виживанню в умовах дикої природи. Автори попереджають, що Росія не зупиниться, щоб використовувати силу проти своїх сусідів.

Крім того, у виданні описані різні типи російських танків, амуніції і мін. Брошура поширюється через організації, в публічних місцях і в інтернеті.

“Найважливіше – щоб громадяни були готові і мали волю до опору. Коли ці елементи присутні, агресору важко створити середовище для військового вторгнення”, – йдеться в брошурі.

Перша її редакція була випущена в січні 2015 року. Під час презентації видання глава Міноборони Литви Юозас Олекас заявив, що ідея підготувати населення до потенційної війни пояснюється агресією Росії в Україні і можливим нападом на Литву.

26 жовтня, кількість країн НАТО, які погодилися приєднатися до формування батальйонів альянсу в Східній Європі, досягло 16.

У 2017 році Альянс розмістить в Східній Європі чотири батальйони: в Польщі, Естонії, Латвії та Литві.

Читайте також: СТАЛО ВІДОМО, КУДИ РЕЖИМ ЯНУКОВИЧА ПОДІВ 3 МЛРД ДОЛАРІВ РОСІЙСЬКОГО КРЕДИТУ

Джерело.

Related Post