fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
‘Любима жінка’ Зеленського народила двійнят

У понеділок, 15 серпня, ця новина стала однією з основних з в інформаційному просторі України.

Усі вітають акторку Олену Кравець та її чоловіка Сергія з народженням одразу двох діток – хлопчика і дівчинки.

У подружжя вже є 13-річна донька. І не дивно, що щирих побажань так багато. Олену можна з повним правом назвати улюбленицею мільйонів.

Вона – неодмінна учасниця популярних гумористичних вистав «Вечірній квартал». А справжньою зіркою телеекрану стала завдяки блискучому пародіюванню відомого політика Юлії Тимошенко.

Зуміла перейняти її манеру говорити, жести і досягла дивовижної подібності у голосі. Досить одягнути «бублик» коси – і перевтілення завершене.

Олена Кравець народилася 1 січня 1977 року в Кривому Розі. Артистичний дар став очевидним ще у ранньому дитинстві. Тож перших успіхів досягла у шкільній самодіяльності. Популярності в рідному місті досягла завдяки участі в турнірах гумористичних команд «КВН». У 2003 році разом з компанією «Студія Квартал-95» переїхала до Києва.

Читайте також:“МИ ПРОДАЄМО ЗА ТРИ КОПІЙКИ, А ЛЮДИ КУПУЮТЬ”- ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВІДКРИВ ВЛАСНИЙ КАНАЛ

Джерело.

Related Post