fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Любителям iPhone предложили гаджет за 1,3 млн долларов

Компания Brikk (США), занимающаяся декорированием гаджетов, анонсировала прием предзаказов на новую модель iPhone 7, сообщает The Verge.

Компания предлагает телефон, корпус которого выполнен из розового, желтого золота или платины. Дополнительно устройство можно украсить бриллиантами, общим весом до 60 карат. Стоимость такого роскошного гаджета составляет 1,3 млн. долларов США.

Напомним, презентация смартфона Apple iPhone 7

намечена на осень 2016 года, так что Brikk пока принимает только предварительные заказы от желающих украсить новинку.

Читайте также: Хакеры могут взломать ваш телефон через ролик YouTube

К слову, стоимость самого дорогого телефона в мире – 8 млн. дол

ларов. Его украшением специально для управленца команды по футболу Тони Сейджа занимался ювелир Стюарт Хьюз, создав Diamond Rose Edition. В основе роскошной отделки – 500 бриллиантов. Задняя панель изготовлена из золота, а яблоко выложено из 53 алмазов. Кнопка, которая возвращает на главный экран, сделана из бриллианта розового оттенка, однако если владельцу надоест, он всегда может заменить его на 8-каратный камень.

Айфон 2

Айфон

Источник

Related Post