fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Люди формують про вас перше враження за двома критеріями

Люди оцінюють вас в перші секунди знайомства, але на що саме вони звертають увагу перш за все? Відповідь на це запитання знає Емі Кадді – професор Гарвардської школи бізнесу.

Соціальний психолог Емі Кадді разом із психологами Сюзен Фіск і Пітер Глік протягом 15 років вивчала питання, пов’язане із першим враженням та факторами, які на нього впливають.

У своїй новій книзі “Presence” Кадді пише, що люди швидко відповідають на два запитання, коли вперше зустрічають когось:

  • Чи можу я довіряти цій людині?
  • Чи можу я поважати цю людину?

Психологи називають їх “щирість” та “компетентність”, і кожен з нас хоче, щоб його сприймали як людину, що володіє цими критеріями.

Однак, за словами Емі Кадді, в професійному контексті більшість людей вважає “компетентність” важливішим фактором. А це означає, що вони хочуть продемонструвати іншим свій розум і талант, а отже — що можуть з усім впоратись.

Але насправді щирість і надійність є найбільш важливими факторами в тому, як люди оцінюють нас.

З еволюційної точки зору, для виживання людині більш важливо дізнатися, чи заслуговує інша людина її довіри
Це має сенс, якщо врахувати, що для печерних людей було більш важливим врахувати, чи хоче хтось вбити її і забрати всі речі, аніж переживати за те, чи є ця людина достатньо компетентна, щоб розпалити вогонь.

Кадді стверджує, що компетентність справді цінується, але після встановлення довіри, і фокусування на своїх сильних сторонах може мати негативні наслідки.

Шукаючи роботу, люди зазвичай стараються виглядати дуже розумними та компетентними, але це насправді може призвести до втрати соціальних зв’язків. Вони виглядають неприступними і ніколи не звертаються за допомогою. Саме такі “надуспішні” люди стикаються із неприємностями, коли, наприклад, не отримують роботу, а все тому, що їх ніхто так і не пізнав, а тому і не довіряє.

Якщо хтось, на кого ви намагаєтесь справити враження, не довіряє вам, ви далеко не зайдете. Більше того, ви можете викликати підозру, тому що вас сприйматимуть, як маніпулятора”, – пояснює Емі Кадді.

Приємна, надійна людина завжди викликає захоплення. Але тільки після того, як ви встановите стосунки, що базуватимуться на довірі, ваші сильні сторони будуть сприймати як подарунок, а не як загрозу.

Читайте також: “ДЯКУЄМО ЗА НЕПРИБРАНІ ДОРОГИ”: ЛЮДИ ЇЗДЯТЬ ПО КИЄВУ НА ЛИЖАХ І СНОУБОРДАХ

Джерело.

Related Post