fbpx
Суспільство
Магнітні бурі неймовірної потужності накриють Україну: названо дати

Стало відомо, що у грудні в Україні тричі пройдуть магнітні збудження близькі до магнітної бурі першого рівня G1 і один раз очікується магнітна буря рівня G1.

«1,7 і 8 грудня в Україні будуть очікуватися магнітні збудження близькі до магнітної бурі першого рівня G1. 2 грудня в Україні буде очікуватися магнітна буря рівня G1», — вказується в повідомленні.

Наголошується, що за стандартною шкалою NOAA (Національна атмосферна адміністрація США), бурі 1 класу здатні впливати на енергетичні системи — слабкі флуктуації в енергетичних системах. Джерело

На космічні апарати — невеликий вплив на системи управління космічними апаратами, на наземні системи — полярні сяйва видно на високих широтах (до 60 градусів), а також на початок міграцій тварин.

Фахівці нагадують, що найбільші магнітні бурі у цьому році було зареєстровано весною, 18-19 березня, 20 квітня і 5-6 травня 2018 року, коли індекс геомагнітної активності досягав значення 6, що відповідає бурі рівня 2 за максимально можливою п’ятибальною шкалою.

Всі інші події, включаючи і магнітну бурю 18 червня 2018 року, відносяться до мінімального рівня 1. Крім того, 11 вересня по всьому світу спостерігалася одна з найпотужніших магнітних бур цього року.

Related Post

facebook