fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Культура
Макаревич прокоментував вбивство “Мотороли”

Російський музикант поцікавився, чи є в РФ закон, що забороняє її громадянам воювати за межами країни.

Відомий російський музикант Андрій Макаревич жорстко прокоментував вбивство бойовика самопроголошеної “ДНР” Арсенія “Мотороли” Павлова.

“Хлопці, цілком серйозно звертаюся до більш юридично підкованих, ніж я: чи існує в Росії закон, що забороняє громадянам Росії брати участь в бойових діях за межами країни? Якщо закон такий є, і наша стрімка Дума його ще не скасувала, то громадянин Росії на прізвисько Моторола згідно з цим законом – злочинець. Чи немає такого закону?” – написав він на своїй сторінці в Фейсбук.

Користувачі активно приєдналися до обговорення.

Читайте також: ДРУЖИНІ МІШЕЛЯ ТЕРЕЩЕНКА СПАЛИЛИ АВТО

Джерело.

Related Post