fbpx
Шоу-бізнес
Малахова втретє вийшла заміж (фото)

Відома телеведуча і рестораторка Даша Малахова днями втретє вийшла заміж.

Чоловіком 39-річної Даші (4 грудня ведуча відсвяткувала день народження) став 28-річний майстер спорту з важкої атлетики та її особистий фітнес-тренер – Сергій Сулим.

Скромне весілля в присутності близьких друзів пройшло у Львові. На сторінці в Instagram Малахова поділилася знімком зі свята.

“Я дякую за привітання абсолютно всім. Насамперед людям, з якими я зовсім не знайома, – стільки теплих слів і побажань не заслуговує жодна людина в світі. Мені кажуть речі, які я впевнена, до мене відношення не мають. Я відчуваю, що не заслуговую жодного компліменту. Особливе спасибі родичам і дітям, які відпустили нас до Львова і продовжують нас любити в Києві. Це дуже цінно. Тепер про останні дні: я просто прибита щастям і не можу говорити, майже весь час просто посміхаюся. Висновок: напевно, я не звикла до такого обсягу побажань і щастя. І боюся навіть звикати. Вчора моїм чоловіком став найкращий чоловік у світі, і при цьому були присутні наші улюблені друзі”, – поділилася кулінар.

Стосунки пари зав’язалися ще два роки тому, відразу після офіційного розлучення Малахової з другим чоловіком, бізнесменом Чабою Макошем, з яким вона прожила в шлюбі 10 років і якому народила двох синів – Матяша і Олівера.

malahova-1

Читайте також: В УКРАЇНІ ПІДСКОЧАТЬ ЦІНИ НА М’ЯСО І МОЛОКО – ЕКСПЕРТИ

Джерело.

Related Post