fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
поради
Мало хто з нас її знає! Яка квітка дана вам як оберіг відповідно до місяця народження?

Флорографія здатна відкрити таємниці мови квітів. Ця стара концепція прийшла до нас з вікторіанської епохи. Джерело

Коли ще не було телефонів і можливості писати текстові повідомлення, люди спілкувалися за допомогою квітів, адже вони тісно пов’язані з характером людини.

Пропонуємо вам з’ясувати, яка квітка є вашим символом, і дізнатися, якими унікальними рисами характеру ви володієте.

1. Січень – гвоздика

Гвоздики символізують любов, прихильність, честь і чарівність.

Риси характеру: ви людина лояльна, лагідна і смиренна. Заради сім’ї і друзів ви готові на багато що, вони завжди можуть сподіватися на вашу турботу і підтримку.

2. Лютий – фіалка

Фіалки символізують невинність, вірність, мудрість і скромність. Ці квіти користувалися особливою популярністю за часів вікторіанської епохи, коли цінувалися невинність і скромність.

Риси характеру: ви глибоко духовна людина, маєте сильну інтуїцію, наділені мудрістю, тому інші приходять до вас за порадою.

3. Березень – нарцис

Вважається, що нарциси приносять удачу. Старе уельське повір’я говорить: того, хто побачить перший нарцис, що зацвів – удача буде переслідувати весь рік.

Риси характеру: ви людина творча, артистична, організована, можете виконувати декілька дій одночасно. В житті ви цінуєте прості речі.

4. Квітень – ромашка

Ромашка символізує чистоту і невинність. У давні часи ними обмінювалися друзі, які хотіли зберегти якийсь секрет в таємниці.

Риси характеру: з вами завжди весело, вас відрізняє авантюрність і оптимізм. Як і ваша родова квітка, ви маєте чисте серце і вмієте зберігати секрети.

Читайте також: Перець фарширований капустою. Ви такого ще не робили. Варто спробувати.

5. Травень – конвалії

Конвалії символізує солодкість, смирення і повернення до щастя.

Риси характеру: як і конвалія, ви дуже мила людина. Але на відміну від неї, ви не отруйні, дбаєте про рідних і близьких. Ви практичні, надійні і амбітні, вмієте вирішувати проблеми.

6. Червень – троянда

Білі троянди символізують цнoтливiсть, пурпурні – любов з першого погляду.

Риси характеру: звичайно, ви справжній романтик. Ваші cтосунки відрізняються глибиною і неприборканою пpистpaстю. Ви легко прилаштовуєтесь до нових ситуацій.

Так само, як терниста троянда, ви можете здаватися впевненим і сильним, але коли вам боляче, ви намагаєтеся приховати це.

7. Липень – дельфініум

Ця квітка отримала свою назву від дельфінів. Це тому, що закриті бутони квітки мають форму носа дельфіна.

Риси характеру: ви провидець. Ви зробите все можливе, щоб досягти своїх цілей. Ви відкриті для нових знайомств і вражень. Ви чарівні, дотепні і володієте прекрасним почуттям гумору.

Людям комфортно разом з вами, їх притягує ваше позитивне ставлення до життя.

8. Серпень – гладіолус

Гладіолус отримав свою назву від грецького слова “меч”. Раніше його носили воїни, щоб захистити себе під час бою.

Він втілює силу, щирість, відданість і моральну недоторканність.

Риси характеру: ви – природжений лідер, і люди дуже поважають вас. Ви володієте інтелектом і чарівністю. Ви відрізняєтеся цілеспрямованістю і намагаєтеся досягти успіху у всьому, що робите.

9. Вересень – айстра

Відповідно до грецької міфології, квітка айстра була створена зі сліз богині Астреї.

Вона символізує терпіння і вишуканість, а також мудрість і королівську владу.

Риси характеру: ви не вмієте приховувати своїх почуттів. Ви дуже терплячі і є прекрасним слухачем. Ви завжди прагнете до досконалості.

10. Жовтень – календула

Яскраво-помаранчева квітка широко відома своїми цілющими властивостями і символізує тепло, захист, а також трансформацію.

Риси характеру: всередині вас багато душевного тепла. Ви дуже доброзичливі, завжди шукаєте шляхи для розвитку та духовного зростання, інші часто звертаються до вас за допомогою та порадами.

11. Листопад – хризантема

Хризантеми символізують енергійність, спокій та оптимізм. Згідно з принципами фен-шуй, ці квіти приносять радість і щастя.

Риси характеру: як і ваша родова квітка, ви відрізняєтеся суворою зовнішністю, але дуже чутливою і ніжною душею. Ви дуже чесна людина, готові захищати і оберігати близьких і рідних.

12. Грудень – лілія

Груднева лілія – це надія, марнославство, багатство і удача.

Риси характеру: ви впевнені в собі і маєте велику силу волі. Люди високо цінують вас, ви можете займати високу посаду. У своїх діях ви керуєтеся здоровим глуздом, а не емоціями. Тому удача завжди на вашому боці.

Related Post