fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
життєві історії
– Мамо, я тільки хотів накопичити на нові кросівки

Максим хлопчик добрий, непоганий, буває правда, і трійки по нелюбимим предметів. Виглядає старше за свій вік – у тата пішов: високий і міцний. Джерело

Марина після роботи зайшла в супермаркет, купити продуктів. Касир їй посміхнулася і заторохтіла: «А ваш хлопчик, такий молодець. Уже який день після школи приходить і допомагає жінкам сумки з продуктами до будинку донести».

Не знаючи як реагувати, жінка мовчки розплатилася за покупки і пішла додому. По дорозі вона згадала, що син в останні дні якийсь задоволений, а ще не канючить, що він весь час голодний.

Максима вона застала за уроками. Вирішивши не відкладати розмову, вона попросила його відвернутися.

– Сину, мені касир в супермаркеті сказала, що ти після школи приходиш і носиш сумки жінкам. Це правда?

Максим опустив погляд і зупинився на кріслі свій погляд.

– Так, я якщо бачу, що пакет великий або бабуся старенька, пропоную до будинку донести. Багато раді.

– Навіщо тобі це? Викладай!

– Ну, деякі мені грошики потім дають. Хтось ділиться фруктами, цукерками. А пару раз було, що бабусі мене до себе додому запрошували. Супом годували, пиріжками. Я нічого не просив, не подумай, вони самі.

Марина сплеснула руками і схопилася за серце. На очі навернулися сльози.

Читайте також: Чи можна ходити до церкви без хустки: священик розставив всі крапки над ,,і”

– Що ж ти мене ганьбиш! Подумають, що я тебе не годую і працювати змушую! Чутки то швидко розносяться. Ще до опіки розмови дійдуть. Раптом тебе у мене заберуть.

Цього вона боялася найбільше, з тих пір, як чоловік її кинув і поїхав в інше місто.

– А гроші ти куди подів, теж на їжу витрачав?

Хлопчисько відповів зі схлипами:

– Ні, я їх відкладав. Хотів нові кросівки купити для фізри, вони 3500 стоять. Я тисячу вже накопичив.

Марина зітхнула.

– Покажеш, які сподобалися. Подивимося в інтернеті, може, де знижка на них є. Я тобі додам, купимо. Тільки до магазину більше не ходи. Хіба мало які люди попадуться. Я розміщу резюме, спробую роботу іншу знайти, де зарплата побільше буде.

– Мама, прости, я допомогти тобі хотів.

– Допоможеш, синку, допоможеш, підрости, тільки, трохи ще.

І вони, ридаючи, стали обніматися.

Марина знайшла нову роботу через два місяці. Кросівки Максиму купили через кілька днів після тієї розмови. Але він все одно і зараз, йдучи зі школи і проходячи повз супермаркету, часто пропонує допомогу жінкам.

Related Post