fbpx
Breaking News
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Суспільство
Манікюр на зиму 2018: модні ідеї

Ми зібрали найяскравіші ідеї модного зимового манікюру: трендові кольори, малюнки та орнаменти.

З перших днів зими хочеться зробити свій образ більш ошатним і святковим на противагу сірим будням. І один з кращих способів додати яскраву нотку – це модний зимовий манікюр. Орнаменти, сніжинки, яскраві кольори і блиск – ми зібрали найактуальніші ідеї для актуального манікюру на зиму 2018.

Манікюр на зиму 2018: трендові орнаменти

Якщо ви не хочете надягати светр з оленями або снеговиком, тобто більш вишуканий спосіб впровадити в образ зимові орнаменти – це манікюр. Ялинки, сніжинки, новорічні іграшки – варіанти обмежуються тільки фантазією.

Зимовий манікюр зі сніжинками

Зимовий манікюр не обов’язково повинен бути яскравим і кричущим. Можна використовувати ніжні пастельні відтінки, але при цьому намалювати на нігтях білу сніжинку – нейтрально і дуже по-зимовому.

Малюнки на нігтях

Можна обмежиться орнаментом, сніжинкою або ялинкою, намальованої на нігтях. Але що, якщо хочеш поєднати всі ці елементи в зимовому манікюрі? Тоді можна створити на нігтях справжній шедевр.


Зимовий манікюр з новорічним настроєм

Іноді все, що потрібно – це просто використовувати новорічні кольору в свій манікюр. Білий, червоний, зелений, золотий – і святковий настрій гарантовано!


Манікюр на зиму 2018: просто блиск!

Неможливо собі уявити зимовий манікюр без блиску. Поєднання синього лаку і срібного блиску нагадує про снігову королеву, а зеленого лаку з золотими блесткамі- про наближення свята!

Зимовий манікюр з омбре

Навіть самий класичний, можна сказати внезезонний манікюр, може стати зимовим, якщо розставити правильні акценти. Ніжний манікюр з ефектом омбре буде виглядати по-новому, якщо додати до нього сніжинку або трохи блиску.

“Теплий” дизайн нігтів

Один із трендів в зимовому манікюрі 2017/2018 – це візерунки, немов на светрі. Вони виглядають дуже затишно і особливо актуальні, коли за вікном йде сніг.

Джерело.

Related Post