fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Суспільство
Марина Порошенко вразила образом на Євробаченні

Перша леді України Марина Порошенко теж побувала на церемонії відкриття пісенного конкурсу Євробачення-2017. Дружина президента обрала сукню-вишиванку українського бренду Vita Kin. Сукня була у синьо-жовтих барвах.

Про це пише видання Vogue.ua.

У національних кольорах були й прикраси першої леді. Це було намисто ручної роботи від майстра художнього салону “Мрії Марії”.

Навіть манікюр Марини Порошенко був патріотичний – нігті були синіми та жовтими.

Читайте також: МАША ЄФРОСИНІНА ПОКАЗАЛА ВЖЕ ДОРОСЛУ ДОЧКУ (ФОТО)

Джерело.

Related Post