fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Спорт
Марії Шараповій скоротили покарання за мельдоній

Спортивний арбітражний суд скоротив термін дискваліфікації російської тенісистки Марії Шарапової. Вона зможе виступати з 26 квітня 2017 року.

8 червня Міжнародна федерація тенісу відсторонила Шарапову від змагань на два роки (до січня 2018 року). Це сталося після того, як у березні 29-річна спортсменка зізналася в застосуванні забороненого Всесвітнім антидопінговим агентством препарату мельдоній.

У березні Шарапова провела прес-конференцію, де розповіла, що приймала мілдронат протягом 10 років і не знала, що з 1 січня речовину, що входить у цей препарат, заборонили.

“Я взяла на себе відповідальність зразу, оскільки не знала, що добавка, яку приймала останні 10 років, потрапила під заборону. Я дізналася, наскільки краще інші федерації повідомляли спортсменів про зміну правил, особливо у Східній Європі, де мілдронат приймають мільйони людей”, – сказала Шарапова.

Читайте також: КИТАЙ РОЗРОБИТЬ НАЙБІЛЬШИЙ У СВІТІ КОСМІЧНИЙ ЛІТАК

Шарапова – п’ятиразова переможниця турнірів серії “Великого шолома”. У складі збірної Росії вона перемогла в Кубку Федерації і завоювала срібну медаль Олімпіади-2012 у Лондоні в одиночному розряді.

Джерело.

Related Post