fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Україна
Мародерство і свавілля: бойовик розповів про звичаї в “ДНР”

Черговий колишній прихильник “ДНР” здався українським спецслужбам. Про це повідомляє СБУ.

За даними відомства, в 2014 році житель Донецької області, піддавшись пропаганді, приєднався до супротивника.

Далі він облаштовував укріплення бойовиків, займався господарською діяльністю, здійснював пропускний режим.

“Побачивши вимагання, мародерство, безлад і беззаконня керівництва “Новоросії”, чоловік розчарувався і залишив своїх спільників. Оскільки він боявся кримінальної відповідальності, то довго не наважувався повернутися додому”, – зазначили в СБУ.

Інформація про добровільну відмову чоловіки воювати на боці бойовиків стала відома співробітникам спецслужби, які запропонували йому приєднатися до Програми “Тебе чекають вдома”.

“На час перевірки його діяльності колишній бойовик перебуває вдома зі своєю сім’єю і сприяв слідству. Якщо в ході досудового розслідування буде встановлено, що житель Донбасу не брав безпосередньої участі в бойових діях і не здійснював тяжких злочинів, то його звільнять від кримінальної відповідальності”, – пояснили в СБУ.

Читайте також:У зоні АТО не можуть знайти 1,5 тисячі осіб

Джерело.

Related Post