fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Суспільство
Маршрути чотирьох поїздів в Україні продовжили до прибережних курортів

“Укрзалізниця” (УЗ) продовжила на літні маршрути курсування чотирьох поїздів далекого прямування: Київ – Запоріжжя, Київ – Дніпро і Київ – Кривий Ріг – до Херсону, Новоолексіївки і Генічеська.

“Пасажири отримають можливість зручно дістатися залізницею на відпочинок в приазовські і причорноморські курорти”, – відзначили в прес-службі УЗ.

Поїзд №72 Київ – Запоріжжя курсуватиме до Генічеська з 14 липня по 2 вересня по п’ятницях і суботах. Відправлення з Києва о 19:17, прибуття в Запоріжжі на наступний день о 07:50, в Генічеськ – о 12:21.

У зворотному напрямку поїзд курсуватиме з 15 липня по 3 вересня по суботах і неділях, відправлення з Генічеська о 12:58 і прибуття до Києва на наступний день о 5:58.

До Новоолексіївки продовжений маршрут поїзда №52 Київ – Запоріжжя. Він курсуватиме до 28 жовтня по парних числах. Відправлення з Києва о 23:44, прибуття в Запоріжжя на наступний день о 8:54.

В Новоолексіївку – об 11:43. Назад поїзд курсуватиме по 29 жовтня по непарних числах, відправлення з Новоолексіївки о 19:00 і прибуття до Києва на наступний день о 07:17.

Маршрут прямування поїзду №80/79 Київ – Дніпро продовжений до Новоолексіївка, він курсуватиме з 13 липня по 3 вересня, по четвергах і по неділях. Відправлення з Києва о 23:00, прибуття в Новоолексіївку на наступний день о 13:30.

Читайте також: В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПІДЛІТКИ ВПАЛИ В АЛКОГОЛЬНУ КОМУ ПІСЛЯ ВИПУСКНОГО

У зворотному напрямку поїзд курсуватиме з 14 липня по 4 вересня по понеділках, середах. У зворотному напрямку відправлення поїзда з Новоолексіївки о 14:45, прибуття до Києва на наступний день о 6:58.

Поїзд №75/76 Київ – Кривий Ріг курсуватиме до Херсону з 14 липня по 2 вересня по п’ятницях і суботах. Відправлення з Києва о 21:25, прибуття в Херсон о 10:47 наступного дня.

У зворотному напрямку поїзд курсуватиме з 15 липня по 3 вересня, відправлення з Херсона о 15:54, прибуття до Києва на наступний день о 5:22.

Джерело.

Related Post