Політика
Марушевська повідомили про «неповну службову відповідність»: чиновниця пішла на лікарняний

Чиновник вважає, що причина дисциплінарного стягнення — робота гарячої лінії ХЕЛП Одеської митниці.

Глава Одеської митниці Юлія Марушевська отримала наказ свого безпосереднього керівника Романа Насирова, в якому він повідомляє їй про неповну службову відповідність. Про це розповіла сама Марушевська на своїй сторінці в Фейсбуці.

Чиновник вважає, що причина дисциплінарного стягнення – робота гарячої лінії ХЕЛП Одеської митниці. «Ця лінія за сім місяців опрацювала понад 1300 звернень громадян. Це прямий зв’язок з бізнесом: повідомлення про корупцію, перевищенні митниками повноважень, затримка вантажів, ідеї щодо спрощення процедур. Але для Романа Насирова – це «неналежне виконання службових обов’язків», – пише Марушевська.

У той же час в наказі йдеться про систематичні дисциплінарні проступки Марушевської, неналежне виконання нею своїх службових обов’язків і порушення законодавства. Підстава для повідомлення про неповну службову відповідність — висновки Департаменту внутрішнього аудиту та Дисциплінарної комісії.

За даними активіста-евромайдановца Руслана Форостяка, Марушевська в даний час пішла на лікарняний. «Схоже, слідом за відставкою Михайла Саакашвілі піде зміна керівництва регіональної митниці», — пише Руслан Форостяк, — передає»Думська».

Як повідомлялося, 7 листопада Міхеїл Саакашвілі заявив, що покидає свій пост через те, що втомився від постійного обману і корупції. Після цього, через два дні, президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Саакашвілі з посади губернатора Одеської області.

Читайте також: “У МЕНЕ НЕМАЄ ФОТО З ТРАМПОМ І Я НЕ ВАГІТНА”: ВІРА БРЕЖНЄВА В БІКІНІ ВИРІШИЛА ПРИВЕРНУТИ ДО СЕБЕ УВАГУ

Джерело.

Related Post

facebook