fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Політика
Марушевська повідомили про “неповну службову відповідність”: чиновниця пішла на лікарняний

Чиновник вважає, що причина дисциплінарного стягнення – робота гарячої лінії ХЕЛП Одеської митниці.

Глава Одеської митниці Юлія Марушевська отримала наказ свого безпосереднього керівника Романа Насирова, в якому він повідомляє їй про неповну службову відповідність. Про це розповіла сама Марушевська на своїй сторінці в Фейсбуці.

Чиновник вважає, що причина дисциплінарного стягнення – робота гарячої лінії ХЕЛП Одеської митниці. “Ця лінія за сім місяців опрацювала понад 1300 звернень громадян. Це прямий зв’язок з бізнесом: повідомлення про корупцію, перевищенні митниками повноважень, затримка вантажів, ідеї щодо спрощення процедур. Але для Романа Насирова – це “неналежне виконання службових обов’язків”, – пише Марушевська.

У той же час в наказі йдеться про систематичні дисциплінарні проступки Марушевської, неналежне виконання нею своїх службових обов’язків і порушення законодавства. Підстава для повідомлення про неповну службову відповідність – висновки Департаменту внутрішнього аудиту та Дисциплінарної комісії.

За даними активіста-евромайдановца Руслана Форостяка, Марушевська в даний час пішла на лікарняний. “Схоже, слідом за відставкою Михайла Саакашвілі піде зміна керівництва регіональної митниці”, – пише Руслан Форостяк, – передає”Думська”.

Як повідомлялося, 7 листопада Міхеїл Саакашвілі заявив, що покидає свій пост через те, що втомився від постійного обману і корупції. Після цього, через два дні, президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Саакашвілі з посади губернатора Одеської області.

Читайте також: “У МЕНЕ НЕМАЄ ФОТО З ТРАМПОМ І Я НЕ ВАГІТНА”: ВІРА БРЕЖНЄВА В БІКІНІ ВИРІШИЛА ПРИВЕРНУТИ ДО СЕБЕ УВАГУ

Джерело.

Related Post