fbpx
Breaking News
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
Шоу-бізнес
Маша Єфросиніна опублікувала миле фото з сином

Телеведуча Маша Єфросиніна показала фото, яке зробила під час прогулянки з сином.

“Спостерігаємо з Олександром, як Весна витісняє Зиму!

На річці ще лід, а повітрі святковий дзвін птахів! На вулицях рекордно багато чоловіків з квітами!” – підписала вона фото в Instagram.

У Єфросиніної двоє дітей від бізнесмена Тимура Хромаєва – 12-річна дочка Нана і дворічний Сашко.

Читайте також: МАША ЄФРОСИНІНА ОПУБЛІКУВАЛА МИЛЕ ФОТО З СИНОМ

Джерело.

Related Post