fbpx
Breaking News
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Україна
Масова бійка за участю п’яних військових відбулася в Києві

У ніч на 8 січня в Києві група військовослужбовців влаштувала масову бійку. Близько 15 людей вийшли на вулицю і “пішла стінка на стінку”.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав співробітник Міноборони України Олексій Ліпіріді.

“А сталося ось що: група молодих людей років 25-27, гарненько набравшись, вирішили висловити свою повагу дівчатам. Це не сподобалося іншим молодим людям років 20-22, і конфлікт переріс у бійку”, – мовиться у повідомленні.

Незабаром до місця бійки підійшли поліцейські, потім під’їхала поліція охорони.

“За деякими ознаками ми зрозуміли, що старші хлопці – військові. Я набрав коменданта Києва і попросив про патруль. Але сталося несподіване – за військових заступилися копи і попросили скасувати патруль. Мовляв, з ким не буває. Ок, скасували”, – пише Ліпіріді.

За його словами, коли поліцейські роз’їхалися, військові повернулися.

“І знову спрацювала “тривожна кнопка”, і знову приїхала поліція охорони, і знову, вже ДСОшники попросили не викликати комендатуру. Мовляв, дайте хлопцям другий шанс, не губіть їх. І знову ми погодилися і дали вже третій шанс”, – підсумував працівник Міноборони.

Читайте також: П’ЄХА ПІСЛЯ АВАРІЇ РЯТУЮТЬ ВІД ЗАРАЖЕННЯ КРОВІ

Джерело.

Related Post