fbpx
Breaking News
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Зі свого гіркого життєвого досвіду Наталя знала, багатьом чоловікам, які виявляли їй надмірну увагу, потрібна була тільки вона, а не її дитина, цей «багаж» її минулих любовних історій
Щаслива мати горнула до гpyдей одразу два маленькі клубочки — теплі, пахучі й такі рідні. А чоловік скоса поглядав на цю ідилію і сердився. «Віддай мені дітей і йди звідси, cтеpво!» — гаркнув так, що аж у вухах залящало. Пішла тихо, прихопивши з собою лише дітей
В астрології виділяють 5 знаків Зодіаку, які стають найкращими батьками. A ви знaйшли сeбе у цьому списку?
Світ
Материнство без цензури – а ви б наважились таким фото поділитися з цілим світом?

Аманда Бейкон – мама трирічної дівчинки, і хлопчика, якому днями виповнилося 7 тижнів. Її наречений Кен Харді випадково зробив дивно реалістичну фотографію прямо в пологовому залі, буквально через пару годин після того, як Аманда народила другу дитину. Аманда довгий час сумнівалася, але потім зважилася на крок, на який пішли б небагато жінок.

Аманда назвала свою фотографію “материнство без цензури”, і додала до неї ось такий коментар:

“Я ділюся цією фотографією тому, що вона справжня. Це материнство: хворобливе, що кровоточить, безладне і неймовірно смішне, всі одночасно. Народити дитину – фантастичний досвід, але про реальність післяпологовий життя говорять недостатньо правди, адже вона не дуже красива. І вже точно недостатньо фотографують. Багато людей вважатимуть це незручним, але чому? Дійсно, що тут такого, чому ця частина історії так ретельно замовчується? Ми всі повинні знати, як влаштоване життя, бути готові до всіх нюансів материнства, в тому числі і не самим фотогенічних і робити це з гумором. Нічого не привітає вас в новому прекрасному світі материнства красномовніше, ніж зморщений, кричущий малюк і гігантський мамин підгузник “.

Читайте також: РЕНАТА ЛИТВИНОВА ВИВЕЛА В СВІТ 15-РІЧНУ ДОЧКУ В ДИВНОМУ ВБРАННІ (ФОТО)

Щасливий тато фотографував себе з немовлям, а мама в підгузку потрапила в кадр. Фотографію Аманди вже перепостили 100 000 разів! Люди пишуть в коментарях, що дуже вдячні їй за сміливість, і теж хотіли б, щоб з одного боку, всі розуміли, що материнство – це дуже непросто, в тому числі і фізично. А з іншого, не сприймали все занадто серйозно, адже бути мамою – це весело.

 

Джерело.

Related Post