fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Події
Мати викинула 10-денну дочку у дворі пологового будинку

У Маріуполі мати викинула новонароджену доньку у дворі пологового будинку. Маленьку, що дивом залишилася в живих, знайшов двірник.

“Підсобний робітник підв’язував деревця на території медустанови. Почув кряхтіння і пішов на звуки. На вогкій землі всередині викинутої куртки хтось ворушився. Зазирнувши всередину і побачивши дитяче личко, він схопив згорток і відніс до приймальні лікарні, – розповіли правоохоронці Лівобережного відділення поліції. – Там дитину оглянули фахівці. Дівчинка приблизно 10 днів від народження, здорова і важить близько 3 кілограмів”.

Зараз поліцейські встановлюють місцезнаходження матері дитини та причини, що спонукали її, в прямому сенсі, викинути дитя.

“Перевіряються всі породіллі, які повинні були народити в цей час дітей. Крім того, поліцейські здійснюють поквартирний та подворовий обхід помешкань, що знаходяться поруч з місцем, де було знайдено немовля, – повідомила начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Донецькій області Катерина Шнейдер.

Читайте також: П’ЯТИКЛАСНИК ПОВІСИВСЯ НА РЕМЕНІ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Джерело.

Related Post