fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Суспільство
Мати знаменитих одеських п’ятернят розійшлася з чоловіком

Мати відомих п’ятернят з Одеси Оксана Кобелецька розійшлася з чоловіком Сергієм Семеновим.

Про це вона написала на сторінці пятерняшек в Facebook.

“Мені складно про це говорити, але з батьком моїх дітей, Сергієм Семеновим, ми офіційно розійшлися.

Кілька місяців тому він з’їхав, а найближчим часом я планую оформити це документально. Коментарі давати на цю тему не готова, занадто важко обговорювати.

Прошу вас, як тільки зможу я викладу про це пост, а поки, що не смикайте нас на цю тему.

Дякую за розуміння і бережіть свої сім’ї”, – заявила Оксана Кобелецька в соцмережі.

Читайте також: 12 ПОВСЯКДЕННИХ ЗВИЧОК, ЯКІ ЗБЕРЕЖУТЬ ВАШІ ГРОШІ

Нагадаємо, 24 червня в Одесі на світ одночасно нaродилися п’ятеро дітей. Двох дівчаток та трьох хлопчиків назвали Саша, Даша, Давид, Влад і Денис.

Народження п’ятернят стало унікальним для всієї України випадком. Пара не використовувала метод ЕКО для вaгiтнoсті. 30 липня в віці 2 місяців і 6 днів їх виписали з лікарні.

Одеські чиновники виділили багатодітній родині 5-кімнатну квартиру в новому будинку на 16-му поверсі.

Малюки переїхали до просторої двоярусної квартири відразу після ремонту, коли їм виповнилося півроку. У січні президент України Петро Порошенко подарував багатодітній родині з Одеси мінівен Peugeot Expert Tepee.

Джерело.

Related Post