fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Шоу-бізнес
Мати Ксенії Собчак розповіла подробиці пологів своєї дочки

Як назвали новонародженого сина Максима Віторгана і телеведучої поки не відомо.

Телеведуча Ксенія Собчак, яка всього кілька днів тому вперше стала мамою, поділилася першим знімком з пологового будинку.

Його вона опублікувала в Instagram.

“Мій найголовніший друг і помічник”, – підписала знімок Ксенія.

На фото Максим Віторган постав у медичній масці на обличчі і спеціальній накидці.

14550073_108612112957267_8116643304948367360_n-1

Виявляється, Максим був присутній на пологах дружини! Крім того, народження свого першого внука побачила і мама Ксенії Людмила Нарусова.

“Зріст і вага класичні – 3 кг 550 гр і 52 см. Я весь час була поруч з нею. Максим теж, підтримував її, керував процесом, не дозволяв Ксюші розслаблятися. Я досі в шоковому стані. Так переживала за доньку, що , здається, краще сама була б на її місці. коли лікар говорив Ксюші: “Тужся!” – тужилась разом з нею, коли говорив: “Дихай глибше!” – дихала з нею, а в заключний момент Ксюша закричала, у мене вирвався такий крик! Немов сама вдруге народила”, – поділилася Людмила Борисівна з порталом Wdays.ru.

Батьки Максима також бурхливо відреагували на народження онука, про що написали в facebook.

Читайте також: БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ. ЗЕМЛЮ НАКРИЄ ДУЖЕ ПОТУЖНА МАГНІТНА БУРЯ

Джерело.

Related Post