fbpx
Breaking News
НЕдобрий ранок: 5 помилок, які ми робимо зранку, а потім жаліємося на самопочуття. Уникайте їх – і ваш ранок завжди всміхатиметься!
Все про Різдвяний піст 2019-2020: тривалість, особливості, харчування і як правильно постувати, щоб дійсно очиститися душевно і тілесно.
Красуні, зберігайте собі місячний календар стрижок на ГРУДЕНЬ-2019 з детальними рекомендаціями! Щоб не забути, коли варто йти до перукаря, а коли краще не чіпати волосся. Нехай візит до майстра подарує вам лише позитив і зміни на краше!
Цeй сметанковий торт печу вже вдруге за місяць. Діти кажуть, що я чарівниця! А це все заслуга неймовірно легкого рецепту! Зaписуйте, гoтуйте і будьте здoрові!
Цeй рецепт дбайливо зберігається на першому аркуші пожовклого від часу зошита. Його ми завжди пекли на свята. Не було нічого більш святкового для мене, ніж ця білосніжна гірка. Звідки цей рецепт в нашій родині взявся вже ніхто і не пам’ятає. Швидко і просто готувати, а смак приголомшливий!
Спорт
Медальний залік Паралімпіади 2016: Україна здобула 37 медалей

За підсумком трьох днів змагань на Паралімпіаді 2016 в Ріо Україна завоювала 37 медалей.

У третій змагальний день українці завоювали 11 медалей (5 золотих, 4 срібних і 2 бронзові), що дозволило нашій команді за загальною кількістю медалей 37 вийти на друге місце.

У загальномедальному заліку лідерство утримує Китай, який завоював 69 медалей (26 – золотих, 24 срібних і 19 бронзових).

Другою йде Великобританія (35 медалей, 12 золотих, 8 срібних та 12 бронзових).

А на третє місце піднялася збірна України, яка має у своєму активі вже 37 медалей – 12 золотих, 10 срібних та 15 бронзових.

Читайте також: Студент-баскетболіст здав екзамен за усю групу (відео)

Джерело.

Related Post