fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Суспільство
Медики розповіли про стан дитини, яку знайшли в целофановому пакеті

У новонародженої дівчинки, яку знайшли у вагоні електрички, був знижений цукор в крові. Дитини постраждала через переохолодження. Її стан медики оцінили, як середньої тяжкості. Про це розповіли у міській дитячій лікарні №6.

Дитя було охайно вдягнуте та чисте, однак народжувала мати вдома. Пуповину доньки замотала ізоляційною стрічкою, а потім кілька днів не годувала. “Дитина була без грудного вигодовування певний час. Надійшла у віці 3-4 днів. Вага була 2900”, – розповіли в медзакладі.

Читайте також: ХЛОПЧИК ЗНАЙШОВ НА ТЕРИТОРІЇ ШКОЛИ 14 ГРАНАТ

За два дні в лікарні маля набрало 200 грамів. Дитина вже почувається краще. Її годують адаптованою молочною сумішшю.

Медики кажуть, що дитина спокійна, багато спить. Їй шукатимуть усиновлювачів,

Правоохоронці відкрили провадження, і просять пасажирів допомогти в розшуку матері.

Джерело.

Related Post