fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
Здоров'я
Медики застерігають: не відчиняйте навесні вікна

Фінські медики виступили із застереженням про те, що навесні на вулицях піднімається пил, який може викликати не тільки подразнення слизових, але і набагато більш небезпечні порушення. Зокрема, лікарі відзначили, що такий пил може “вбивати” легені та серце, пише newsyou.info.

“У складі вуличного пилу є органічний природні складові, а також частки, що залишаються від вихлопів машин. Ці частинки здатні проникати в найвіддаленіші частини легенів, викликаючи інфекційні запалення і руйнування тканини”, — заявив головний лікар Відомства здоров’я і благополуччя Фінляндії Раймо Салонен.

Алергологи рекомендували провітрювати квартиру вранці, коли частинки пилу ще не встигли піднятися в повітря, а в денний час, навпаки, прикривати вікна. Також, за їхніми словами, потрібно уникати місць запилення і скупчення автомобілів, особливо тим, у кого є хронічні захворювання дихальних органів і серця.

Читайте також: Це моя країна – в мережу виклали вражаюче відео з безпілотника

Джерело.

Related Post