fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Курйози
Медведєв порадив збіднілим учителям йти у бізнес (ВІДЕО)

Глава російського уряду запропонував учителям шукати кращого заробітку в інших місцях.

Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв порадив російським учителям, які скаржаться на мізерні зарплати, змінювати професію і йти в бізнес.

Так російський прем’єр відповів на форумі “Територія смислів” на запитання про те, чому педагоги в Росії отримують 10-15 тис. рублів, а поліцейські – від 50 тис. рублів.

“Мене часто запитують щодо вчителів і викладачів. Це покликання, а якщо хочеться гроші заробляти, є маса прекрасних місць, де можна зробити це швидше і краще. Той же самий бізнес”, – заявив глава російського уряду.

Нагадаємо, наприкінці травня Медведєв у відповідь на скаргу на низькі пенсії жителів Криму заявив: “Грошей немає! Ви тримайтеся тут, вам усього доброго, хорошого настрою”.

Читайте також:НЕ ВГОДИВ ПУТІНУ: МІЛЬЯРДЕР ПРОХОРОВ ЗМУШЕНИЙ ПРОДАТИ УСІ АКТИВИ

 

Джерело.

Related Post