fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Здоров'я
Медики пов’язали ризик деменції із життям біля завантажених доріг

У людей, які живуть близько від завантажених автодоріг, частіше, ніж у інших, розвивається вроджене слабоумство. Про це йдеться в дослідженні, опублікованому канадським журналом Lancet.

У людей, будинки яких стоять за 50 або менше метрів від такої дороги, ризик розвитку деменції у середньому вищий на 7%. Винне в цьому брудне повітря.

“Забруднюючі речовини з повітря потрапляють в кров і можуть викликати запалення, яке пов’язують з хворобами серця. У дослідженні стверджується, що ті ж речовини через кров потрапляють і в мозок, що може призвести до неврологічних проблем”, – каже співавтор дослідження, співробітник охороноздоровчого відомства штату Онтаріо Рей Коупс.

У рамках дослідження науковці проаналізували медичні дані 6,5 млн жителів Онтаріо у віці від 20 до 85 років. У період із 2001 по 2012 рік у мешканців штату виявили понад 243 тисяч випадків деменції.

Потім науковці нанесли місця проживання хворих на карту, звертаючи увагу на відстань їхніх будинків від завантажених доріг.

Чим далі від доріг живуть люди, тим менший у них ризик розвитку недоумства зменшується.

У людей, що живуть за 50-100 метрів від трас, імовірність розвитку слабоумства всього на 4% вища за середній показник. На відстані від 100 до 200 метрів – на 2%. А якщо людина живе за 200 метрів від дороги, додатковий ризик зникає повністю.Діагноз старечого недоумства – один із найбільш поширених у світі.

Очікуються, що до 2050 року число хворих злетить із нинішніх 44 до 135 мільйонів чоловік. Щороку це захворювання коштує світу 604 млрд доларів.

Читайте також: ПОПУЛЯРНИЙ АКТОР ЗРАДИВ ДРУЖИНІ З НЯНЕЮ ЇХНІХ СПІЛЬНИХ ДІТЕЙ

Джерело.

Related Post