fbpx
Breaking News
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
Економіка
Метод батога для українського бізнесу: кому загрожують величезні штрафи

Жорсткі штрафи для українського бізнесу, які ввели у 2017 році, не загрожують чесним підприємцям і будуть застосовані тільки до тих, хто порушує норми трудового законодавства і зменшує свої витрати за рахунок обмеження прав співробітників.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє прес-служба відомства.

“Адекватні розміри штрафів спонукають підприємців не порушувати закон, а тих, хто порушує, – вийти з тіні. Адже підприємці розуміють, що платити податки і забезпечувати дотримання прав своїх працівників зараз вигідніше, ніж виплачувати штрафи за порушення законів”, – пояснив він.

За словами чиновника, до цього в Україні була абсолютно абсурдна ситуація, коли перевіряючі інстанції просто не могли потрапити на підприємство з інспекцією через недопуск його керівництвом. Тоді не допустити інспектора з перевіркою на виробництво, оплатити символічний штраф і продовжити порушувати законодавство було дешевше, ніж відповідати за подібні дії і дотримуватися права працівників.

“Зараз відбуваються реальні зміни у сфері детінізації, тому що недопуск інспектора з перевіркою на підприємство, неоформлення працівників з метою мінімізації сплати податків і зборів та незабезпечення належних умов праці спричиняють високу відповідальність”, – нагадав міністр.

Разом з тим, Рева акцентував увагу на можливості проведення перевірок підприємств на предмет дотримання законодавства з ініціативи їхнього керівництва. Тобто підприємці викликають інспекторів Державної служби з питань праці для проведення перевірки та виявлення порушень без всякої подальшої відповідальності для них і можуть добровільно усунути знайдені недоліки, повернувшись, таким чином, у правове поле.

При цьому головною метою всіх перерахованих вище дій, за словами глави Мінсоцполітики, є не стягнення штрафів, а забезпечення дотримання законних прав і свобод громадян.

Читайте також: Хто з українців отримує найбільшу пенсію: названо суми

Джерело

Related Post