Суспільство
“Ми продаємо за три копійки, а люди купують”- Володимир Зеленський відкрив власний канал

«Ми продаємо за три копійки, а люди купують. Ми дуже раді, що нам поперло з «1 + 1» — говорить Володимир Зеленський на прес-конференції.

Сьогодні Володимир Зеленський та генеральний продюсер телеканалу «1 + 1» Олександр Ткаченко офіційно представили свій новий проект. Це новий нішевий розважальний канал «Квартал ТВ».

8 серпня канал вийшов в ефір. Для глядачів він доступний у платних пакетах провайдерів. Контент — програми Студії «Квартал-95».

Також автори планують запустити новий продукт. Який буде транслюватися лише на гумористичному каналі.

«Ми заходимо на цей ринок і знаємо як це на смак. Ми хочемо дивувати людей різними цікавими штуками, — каже Зеленський. — Весь прибуток я планую вкладати в оновлення контенту «.

Читайте також: ПРЕС-СЛУЖБА : ФОТОСЕСІЯ ОЛЬГИ ФРЕЙМУТ З СИНОМ – ФЕЙК

Організатори впевнені, що проект буде користуватися попитом, оскільки на українському ринку немає нічого схожого. За їхніми словами, продукт самоокупиться вже через рік. Рекламних роликів в ефірі не буде.

Проект орієнтований на молоду аудиторію з почуттям гумору — віком від 18 до 54 років. Формат мовлення — Full HD.

Програмна сітка каналу «Квартал ТВ» буде сформована з популярних в Україні та світі шоу, фільмів та серіалів. Анімаційних проектів Студії «Квартал-95», а також спеціально придбаного контенту західних виробників.

У сітці представлені рейтингові програми: «Вечірній Квартал», «Ліга сміху», «Вечірній Київ», «Країна У», «Чисто News», «Розсміши коміка», серіали «Свати», «Слуга народу».

Відзначимо, це спільний проект Студії «Квартал-95» та «1 + 1 Медіа». Канал не входить до групи «1 + 1 Медіа».

Джерело.

Related Post

facebook