fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
життєві історії
Мій чоловік і майбутній батько моєї дитини – мій рідний брат

Справа була 15 років тому. Після закінчення школи, поїхала я вступати до ВНЗ в інше місто. Джерело

Батьки мої в стані були забезпечити: мама була головним бугалтером, а тато військовий. Через роботу тата ми часто переїжджали, тому для мене переїзд був стресом.

Ну, суть не в цьому.

На першому курсі я познайомилася з хлопцем, так ми і зустрічалися до закінчення універу.

Після успішного закінчення навчання, я влаштувалася в цьому ж місті на роботу і мій любий теж.

Потім вирішили зійтися, так і почали своє життя з однушки. І через два місяці коханий зробив мені пропозицію.

Вирішили самі собі заробити на весілля, тому відклали її на сім місяців, але як виявилося, я зaвaгiтнiлa. Про що повідомили нашим батькам.

Потрібно сказати, що за весь цей час до нас приїжджали тільки мами, мій тато постійно зайнятий роботою, а татa – мій коханий ніколи не бачив, мама виховувала його одна.

Читайте також:  Внучка подзвонила: «Бабуся, мама знову вaгiтнa. Забери мене до себе”

Як і всі діти, мій чоловік цікавився у мами про батька, але вона відповідала, що він зaгинyв виконуючи відповідальну роботу.

Тому для мого коханого, його батько був героєм.

Один раз він мені сказав, що постійно уявляв, як тато відважно ловить бандитів і гuнe з честю. Таким героєм він є в його пам’яті, і я ставилася до його спогадом з повагою.

Батьки приїхали раніше на день, тато був у захваті від мого обранця. У них виявилося багато спільних інтересів. А ось на наступний день приїхала його мама.

Мій тато змінився в обличчі. Як виявилося, багато років тому, батько був у відрядженні і перебував там майже рік, де познайомився з дівчиною, з якою надалі почався роман.

Він розповів, що у нього залишилася вдома дружина і що він не налаштований розлучатися.

Так він і поїхав назад і більше вони не бачилися. Вона зaвaгiтнiла і вирішила нapoджувaти для себе.

По поверненню назад тато хотів зізнатися мамі, але не зміг, а незабаром з’явилася я. І все пішло своєю чергою.

Ось так я дізналася, що мій чоловік і майбутній батько моєї дитини – мій рідний брат.

Звичайно, було багато переживань і сварок, здавалося, що вже немає сил, і хочеться просто втекти, але ми впоралися. Впоралися всі: і мої батьки, і ми з коханим.

Пробачили один одного, і ми зберегли сім’ю і життя нашого синочка. Ця таємниця так і залишилася в нашій родині, яку ми намагаємося не згадувати.

Головне, що ми залишилися разом, і головне, що у мого чоловіка знайшовся батько, хоч і один на двох.

Зараз наш син вчиться в кадетському училищi. Захотів піти по стопах діда і стати військовим.

Дуже переживаємо, щоб не повторив історію діда. Прощаючи один одному!

Related Post