fbpx
Суспільство
Мій коханий чоловік поставив ультиматум: або моя сестра їде з мого будинку, або він ухиляється від мене

У нас з сестрою немає свого житла. Коли наша мама вийшла заміж, ми зняли двокімнатну квартиру. І прожили там разом два роки. Потім вона переїхала до свого молодого чоловіка, а я недовго залишалася одна – запросила до себе свого хлопця.

Аня, моя сестра, два роки тому вийшла заміж і недавно нapoдила дитину. Дитина була її спробою налагодити похитнулися відносини з чоловіком, в квартирі якого вона жила. Але не вийшло.

Скандали в родині сестри стали щоденними.

Нещодавно Едик, мій хлопець, зробив мені пропозицію. Ми розписалися і поїхали до його батьків у гості на пару тижнів. Ключі я залишила сестрі, рибок годувати.

По поверненню нас з чоловіком чекав сюрприз – сестра, її дитина і їх речі привільно розташувалися в нашій квартирі.

– Чоловік вигнав, іншу жінку завів? – плачучи, пояснила сестра свою присутність.

Вона зайняла єдину ізольовану кімнату, вона ж дитину годує, і навідріз відмовилася перебиратися в прохідну вітальню.

Там були змушені розташуватися ми з Едиком. Про особисте життя довелося забути – днем ​​Аня ходили туди-сюди кожні півгодини. А вночі – то в туалет, то дитину підмити, то підгузник викинути.

Читайте також: ЯК НАВЧИТИСЯ ЛЮБИТИ СЕБЕ: 10 ПОРАД

Ні, я не проти допомогти близькій людині у важкій ситуації. Але Аня почала переходити всі межі – вона постійно чіплялася до мого чоловіка. Чоловік, і без того роздратований відсутністю особистого життя і безсонними ночами від плачу мого племінника, грубіянив Ані у відповідь.

Сварки і лайка міцно влаштувалися в нашому домі. Едик обурювався, що Аня не скидається на оренду квартири і продукти, я заступалась – звідки у жінки в декреті гроші?

А Аня вважала, що мого чоловіка треба виставити, що від нього немає ніякої користі, і що ми з нею прекрасно б жили удвох, виховуючи її дитини.

Не знаю навіть, скільки б ще ми жили в такій напруженій обстановці, але Ані подзвонив її чоловік і попросив про зустріч, щоб передати гроші на дитину. Я залишилася з племінником, Аня поїхала за грошима.

Повернулася вона через два дні, вся пом’ята і нетвереза. Коли Аня тільки пропала, я, не знаючи навіть ніж можна нагодувати дитину, подзвонила її чоловікові.

Він забрав дитину до себе, коли Аня виклала до себе на сторінку фотографію з клубу – адже тоді стало ясно, що Аню додому можна не чекати.

Едик, обурений поведінкою моєї сестри, став наполягати на тому, щоб Аня з’їхала:

– У неї є гроші, щоб без праці гуляти ночами, але за квартиру, чомусь, вона платити не може! Нехай з’їжджає! Живе тут на всьому готовому, ще й вічно всім незадоволена.

Сестра, дізнавшись, що її дитини немає вдома, влаштувала істерику. Вона кричала, що я зобов’язана була невпинно стежити за племінником, поки вона приходила до тями після зустрічі з щасливим чоловіком.

Вона звинуватила мого чоловіка в тому, що це була його ідея позбутися дитини, віддавши дитину кому попало. Схопивши свою недопиту пляшку, з якої вона заявилася, вона вибігла з квартири.

Повернулася Аня через кілька годин, взагалі в неосудному стані. Вона вила, як білуга. З її полупонятних схлипувань, я зрозуміла, що її чоловік відмовився віддавати їй дитину, подав на розлучення і весь час, поки Аня пянствувала, за дитиною доглядала нова пасія його дружина.

Коли я поклала сестру спати, мій чоловік поставив ультиматум: або з’їжджає моя сестра, або він. Я не знаю що мені робити.

Відмовитися від коханого чоловіка через сестру, поведінки якої у мене немає виправдання? Ні я не можу. Але і виставити сестру, у якій зараз важкий період в житті, я теж не можу.

Джерело.

Related Post

facebook