fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Економіка
Мінімальна пенсія в Україні зросте на 10% – Рева

Мінімальна пенсія в Україні з грудня 2017 року зросте на 10,1% – до 1373 грн. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

“Пенсія буде з грудня 1373 грн”, – сказав він.

Як відомо, з грудня цього року мінімальна пенсія становить 1247 грн.

Нагадаємо, раніше віце-прем’єр-міністр Павло Розенко повідомляв, що у зв’язку з підвищенням мінімальних соціальних стандартів в Україні виростуть також розміри більше 80 видів виплат. В тому числі, підвищення стосується 8,5 млн пенсіонерів.

З 1 грудня в Україні більш ніж на 10% зросли мінімальні соціальні стандарти. В цілому за рік зростання мінімальних соцстандартів становить 16,1% при інфляції 12% (прогноз в базовому сценарії).

Читайте також: УЧАСНИЦЬ ГРУПИ “НЕАНГЕЛИ” ЕВАКУЮВАЛИ З ГОТЕЛЮ В ДНІПРІ

Джерело.

Related Post