fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Мінімальні заробітки українців у Польщі зростуть на третину

Президент Польщі Анджей Дуда підписав поправку до закону про мінімальну погодинну ставку за роботу. З 2017 року за годину праці заборонять платити менш ніж 12 злотих (77,18 грн), а після індексації – близько 13 злотих.

“Закон передбачає, що мінімальна заробітна плата становитиме 12 злотих на годину. Ця сума коригуватиметься щороку відповідно до зростання мінімальної заробітної плати для людей, що працюють погодинно. Погодинна ставка має враховувати не тільки людей за договорами комісії, але і самозайнятих, які поодинці надають послуги для компаній”, – пише видання.

Читайте також: ХТО МОЖЕ ПОДАТИСЬ НА ПОЛЬСЬКУ СТУДЕНТСЬКУ ВІЗУ ПОЗА ЧЕРГОЮ

Поправка передбачає, що мінімальна погодинна зарплата повинна застосовуватися до всіх договорів, незалежно від способу визначення розміру винагороди, тобто щогодини, щодня, щотижня, щомісяця тощо.

Відповідно до закону, Державна інспекція праці матиме право здійснювати контроль за дотриманням трудового законодавства та законності зайнятості. Штраф за оплату праці нижче за офіційну ставку мінімальної погодинної зарплати становить від 1 до 30 тис. злотих.

Зміни до закону про погодинну ставку набудуть чинності з 1 січня 2017 року, але деякі з положень – в день підписання закону і на 1 вересня поточного року.

Джерело.

Related Post