fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Суспільство
Міносвіти взялося за українізацію старшокласників

Колегія Міністерства освіти України внесла зміни та допрацювала 25 програм для 9 класу та 9 програм для 10-11 класів.

Про це повідомляє офіційний сайт МОН.

“У наступному році будуть друкуватися підручники для учнів 9-го класу, тому потрібно врахувати у нових підручниках історичні події, що відбулися в країні впродовж останніх років”, – сказано в повідомленні.

Більше всього зміни торкнулися навчальних програм з історії України та географії – дев’ятикласники тепер вивчатимуть економічну географію.

“Фактично програми переглянуті з україноцентричної точки зору. Події, що вивчаються в курсі історії України, повинні узгоджуватися з Європейською історією та історією сусідніх країн”, – прокоментував директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Юрій Кононенко.

Для випускних класів шкіл з викладанням мов національних меншин передбачено зміни стосовно вивчення української мови. Розділи та теми, які втратили актуальність і не застосовуються практично, виключили з програми.

Читайте також:

Джерело

Related Post