fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Наука
Міносвіти змінило умови вступної кампанії

Наступного року вступникам скоротять вибір спеціальностей при вступі. Можна буде подати документи на 3 спеціальності.

Раніше можна було спробувати вступити на 5 різних спеціальностей. За словами директора департаменту вищої освіти МОН Олега Шарова, уперше за останні роки відбулося широке обговорення умов прийому до вищих навчальних закладів.

Олег Шаров розповів, що 2017-го вступ до вищих навчальних закладів відбуватиметься за результатами сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років. Для вступу в університети обов’язковим буде сертифікат з української мови та літератури. З якого предмета будуть інші два сертифікати ЗНО – обиратиме університет. Одним з них може бути математика, або історія України, або біологія, третій сертифікат – з інших предметів, які визначить вуз. Вступник подаватиме 7 заяв до навчальних закладів на 3 спеціальності.

Читайте також: УКРАЇНА ПІДПИШЕ З КАНАДОЮ УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ В СФЕРІ БЕЗПЕКИ

2017 року вступники із Криму та Донбасу матимуть окремі квоти. Також особливості вступу передбачені для пільгових категорій – інвалідів, дітей-сиріт, учасників АТО.

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження додатків документів про освіту триватиме з 29 червня до 18:00 25 липня. 2017-го прийом заяв до вищих навчальних закладів на основі ЗНО відбуватиметься до 18:00 26 липня. Вступні конкурси у вищі навчальні заклади пройдуть із 17 до 26 липня, а іспити – з 21 до 26 липня. Зарахування на навчання за бюджетні кошти відбуватиметься до 15 серпня 2017 року, а на контракт – до 18 серпня. Також умови прийому передбачають, що пільгові категорії вступників будуть зараховані до 28 серпня.

Нагадаємо, 258 абітурієнтів склали один з іспитів на 200 балів. З усіх іспитів по 200 балів не набрав ніхто. Серед людей, що склали один іспит на максимальний бал, отримали за решту екзаменів також високі бали — від 195. Семеро вступників склали 2 іспити на максимальний бал.

Джерело.

Related Post