fbpx
Breaking News
Цeй сметанковий торт печу вже вдруге за місяць. Діти кажуть, що я чарівниця! А це все заслуга неймовірно легкого рецепту! Зaписуйте, гoтуйте і будьте здoрові!
Цeй рецепт дбайливо зберігається на першому аркуші пожовклого від часу зошита. Його ми завжди пекли на свята. Не було нічого більш святкового для мене, ніж ця білосніжна гірка. Звідки цей рецепт в нашій родині взявся вже ніхто і не пам’ятає. Швидко і просто готувати, а смак приголомшливий!
Особисто я, смачнішого салату не їла. Господиньки, лoвіть НOВИНКУ до святкового столу!
Вона росла слухняною. У школі відмінницею була, ніколи не ходила по дискотеках. Отримала фах вчителя початкових класів, влаштувалася в місцеву сільську школу. Діти її обожнювали. Та раптом, в сорок років усвідомила, що все – життя проходить, і треба хоча б для себе дитину наpoдити
Коли я була заміжня то постійно думала, чи зраджує мені мій суджений. Сумніви розвіялися, коли я дeщо знaйшла…
Події
«Міс Україна Всесвіт 2019» – 26-річна модель з Запоріжжя.

 

26-річна модель із Запоріжжя Анастасія Субота минулої суботи стала переможницею в конкурсі краси і виборола титул «Міс Україна Всесвіт 2019».

Кілька днів тому в столичному готелі під назвою Fairmont Grand Hotel відбувся фінал конкурсу «Міс Україна- Всесвіт – 2019″.
Перед цим дівчина змогла пройти жорсткий відбір, де серед тисяч інших претенденток змогла показати себе і справити враження на журі конкурсу.

За звання «Міс Україна Всесвіт 2019» в цілому боролися 16 дівчат з різних міст України. За підсумком, переможницею назвали  Анастасію Суботу з Запоріжжя.

Саме вона представлятиме Україну на найпрестижнішому міжнародному конкурсі «Міс Всесвіт», який в нинішньому році пройде в Лас-Вегасі.

ФОТО: з відкритих джерел.

Джерело: ТСН

Related Post