fbpx
Breaking News
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Тепло і туманно: синоптики попередили про щільні тумани по всій Україні.
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Події
Міст пішов під воду в Дніпропетровській області

Наражаючись на небезпеку, триста жителів села Ракшівка недалеко від Дніпра щодня долають міст через річку.

Понтонна переправа, яку побудували майже сорок років тому, заіржавіла, а місцями і зовсім пішла під воду.

Щоб через аварійний міст не трапилася біда, чиновники пропонують його розібрати. Але люди – проти.

Кажуть, що це найкоротший шлях на роботу, а також у магазини і дитсадок. Якщо його не стане, в об’їзд доведеться долати 20 кілометрів.

Читайте також: ПОРОШЕНКО ПЛАНУЄ ВВЕСТИ МОВНІ КВОТИ НА ТЕЛЕБАЧЕННІ

Джерело.

Related Post