fbpx
Breaking News
Коли я була заміжня то постійно думала, чи зраджує мені мій суджений. Сумніви розвіялися, коли я дeщо знaйшла…
Уявляєш, у нього вже 10 років коханка є! Одна і та ж, а я навіть нічого і не підозрювала. 10 років! Він так просив сина, що я здалася. А в цей час у нього ця Танька була. І що він у ній знайшов? Старша нас на три роки, а ще вона наpoдила моєму чоловікові дочку, якій вже 4 роки
Цe сирне печиво колись часто пекла моя мама. Настав час, що я сама щовихідних думаю, чим же здивувати своїх дітлахів. Цей рецепт виручає мене, коли геть немає часу, а діткам хочеться солоденького до чаю!
– Скільки ти сьогодні моїх грошей витратила? Розкажи нам, про життя бабське, халявне! – сказав Сергій і смикнув дружину за фартух. Таня різко вдapила рукою по столу та дістала з шафи конверт і кинула на стіл, тут і з’ясувалася вcя прaвда
Нереально просто готується! А яке ж смачне і гарне!..
Суспільство
Містом України з найбільшою середньою зарплатнею названо…

 

Згідно з інформацією Державної служби статистики, найбільша середня зарплата в Україні виявилася в місті Маріуполь. Про це розповів міністр економіки Тимофій Милованов.

За підсумками квітня-червня 2019 року, в Маріуполі отримували в середньому 17 114 грн, в той час в Києві – 15 561 грн.

Наступними в рейтингу стали Дніпро, Харків і Одеса.

Раніше Кабмін зробив прогноз, коли середня зарплата в Україні досягне 700 доларів. За даними Держстату, середня зарплата у вересні 2019 року в Україні склала 10687 гривень на місяць. У порівнянні з серпнем, вона виросла на 150 гривень. Однак у вересні 2019 збільшилася і заборгованість підприємств з виплати заробітної плати.

 

 

Джерело

Related Post