fbpx
Breaking News
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
Суспільство
Міжнародний день щастя: де живуть найщасливіші люди та на якому місці в рейтингу Україна

У цьому році Україна опинилася на 132 місці.

У понеділок, 20 березня, в світі в п’ятий раз відзначається Міжнародний день щастя. Ініціатива свята надійшла з невеликої країни – Бутану, адже п’ять років тому саме там жили найщасливіші люди планети, йдеться в сюжеті “Сніданок з 1 + 1” .

На честь цього дня в світ вийшов традиційний звіт за рівнем щастя в світі. Перші п’ять місць, де живуть самі счатлівие люди, зайняли Норвегія, Данія, Ісландія, Швейцарія і Фінляндія.

У цьому році Україна опинилася на 132 місці серед найщасливіших країн, закріпившись між Ганою на 131 місці і Угандою на 133.

Що до наших країн-сусідів, то Словаччина зайняла 40 місце, Польща – 46, Росія – 49, Молдова – 55, Румунія – 57, Білорусь – 67, а Угорщина – 75.

Читайте також: 7 РЕЧЕЙ, ЯКІ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ РОБОЧОГО ТИЖНЯ

У вчених, в свою чергу, власний погляд на щастя і способи його досягнення. Наприклад, британські психологи стверджують, що щасливі люди люблять посміхатися, але не просто посміхатися, а робити це щиро.

Також, для забезпечення щастя в житті, дуже важливо максимально швидко позбавлятися від негативу. Наприклад, образ на інших або заздрості. Щасливими людьми, на думку вчених з різних країн, можна впевнено вважати тих, хто вміє одночасно бути як оптимістом, так і реалістом.

Цікаво, що існують дослідження і з приводу запаху справжнього щастя. Як з’ясувалося, аромати свіжоспеченого хліба, чистої постільної білизни, квітів, меленої кави, ванілі і навіть картоплі фрі найчастіше асоціюються у людей із щастям.

І, нарешті, потрібно бути терплячими. Щастя з віком збільшується. На думку психологів і вчених, вже після тридцяти років люди стають все щасливішим, з посмішкою дивляться на труднощі і легко їх долають.

Джерело.

Related Post