fbpx
Суспільство
Міжнародний день щастя: де живуть найщасливіші люди та на якому місці в рейтингу Україна

У цьому році Україна опинилася на 132 місці.

У понеділок, 20 березня, в світі в п’ятий раз відзначається Міжнародний день щастя. Ініціатива свята надійшла з невеликої країни – Бутану, адже п’ять років тому саме там жили найщасливіші люди планети, йдеться в сюжеті “Сніданок з 1 + 1” .

На честь цього дня в світ вийшов традиційний звіт за рівнем щастя в світі. Перші п’ять місць, де живуть самі счатлівие люди, зайняли Норвегія, Данія, Ісландія, Швейцарія і Фінляндія.

У цьому році Україна опинилася на 132 місці серед найщасливіших країн, закріпившись між Ганою на 131 місці і Угандою на 133.

Що до наших країн-сусідів, то Словаччина зайняла 40 місце, Польща – 46, Росія – 49, Молдова – 55, Румунія – 57, Білорусь – 67, а Угорщина – 75.

Читайте також: 7 РЕЧЕЙ, ЯКІ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ РОБОЧОГО ТИЖНЯ

У вчених, в свою чергу, власний погляд на щастя і способи його досягнення. Наприклад, британські психологи стверджують, що щасливі люди люблять посміхатися, але не просто посміхатися, а робити це щиро.

Також, для забезпечення щастя в житті, дуже важливо максимально швидко позбавлятися від негативу. Наприклад, образ на інших або заздрості. Щасливими людьми, на думку вчених з різних країн, можна впевнено вважати тих, хто вміє одночасно бути як оптимістом, так і реалістом.

Цікаво, що існують дослідження і з приводу запаху справжнього щастя. Як з’ясувалося, аромати свіжоспеченого хліба, чистої постільної білизни, квітів, меленої кави, ванілі і навіть картоплі фрі найчастіше асоціюються у людей із щастям.

І, нарешті, потрібно бути терплячими. Щастя з віком збільшується. На думку психологів і вчених, вже після тридцяти років люди стають все щасливішим, з посмішкою дивляться на труднощі і легко їх долають.

Джерело.

Related Post

facebook