fbpx
Breaking News
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Україна
Мокро і прохолодно: прогноз погоди в Україні на тиждень

Після відчутного похолодання в Україні знову теплішає; в той же час, майже по всій території країни періодично йдуть дощі.

Весну 2019 року не можна назвати по-справжньому холодної, але і довгоочікуване тепло затримується.  Джерело

У суботу, 4 травня дощі та грози накриють всю Україну, крім деяких південних (Херсонська область, Крим) і східних (Дніпропетровська (Січеславська), Запорізька, Донецька області) регіонів.

При цьому скрізь буде досить тепло: на заході вдень в середньому від 16 до 18 градусів вище нуля, в центрі від 18 до 20, в північних областях від 17 до 19, в східних від 20 до 22, і на півдні від 19 до 21 градуса тепла.

У неділю, 5 травня дощі (досить сильні) очікуються лише в західних областях.

На решті території країни сухо, там також буде ще більше теплішати: в центрі вдень 21-23 градуси, на півночі 20-22 градуси, в східних областях від 22 до 24, і на півдні від 21 до 23 градусів вище нуля.

Читайте також: Яке свято 4 травня: що ні в якому разі не можна робити в цей день, а що потрібно обов’язково зробити

У понеділок, 6 травня опади повернуться в центральні та північні регіони України.

Температура повітря складе: в західних областях вдень від 13 до 15 градусів, в центральних від 19 до 21 градуса, на півночі країни від 18 до 21, в східних областях від 22 до 24, і на півдні від 19 до 21 градуса тепла.

У вівторок, 7 травня дощі та грози знову по всій країні. У західних регіонах серйозно похолодає – вдень 11-13 градусів вище нуля. Впаде температура і в центральній частині країни – від 15 до 19 градусів.

У північних областях очікується від 17 до 21, в східних від 21 до 24 градусів, в південних регіонах від 17 до 19 градусів.

У середу 8 травня Україна продовжить заливати – сухо тільки в Закарпатті.

Буде не тільки мокро, а й холодно: в західних областях від 10 до 13 градусів, в центрі від 17 до 19, на півночі від 15 до 21 градуса, в східних областях від 19 до 21 градуса, і на півдні від 17 до 19 градусів тепла.

Related Post