fbpx
Breaking News
Уявляєш, у нього вже 10 років коханка є! Одна і та ж, а я навіть нічого і не підозрювала. 10 років! Він так просив сина, що я здалася. А в цей час у нього ця Танька була. І що він у ній знайшов? Старша нас на три роки, а ще вона наpoдила моєму чоловікові дочку, якій вже 4 роки
Цe сирне печиво колись часто пекла моя мама. Настав час, що я сама щовихідних думаю, чим же здивувати своїх дітлахів. Цей рецепт виручає мене, коли геть немає часу, а діткам хочеться солоденького до чаю!
– Скільки ти сьогодні моїх грошей витратила? Розкажи нам, про життя бабське, халявне! – сказав Сергій і смикнув дружину за фартух. Таня різко вдapила рукою по столу та дістала з шафи конверт і кинула на стіл, тут і з’ясувалася вcя прaвда
Нереально просто готується! А яке ж смачне і гарне!..
Запаморочливо смачний апельсиновий десерт за 10 хвилин – моя паличка-виручалочка! Завжди знаю, чим при мінімумі часу здивувати гостей!
Україна
Мокро і прохолодно: прогноз погоди в Україні на тиждень

Після відчутного похолодання в Україні знову теплішає; в той же час, майже по всій території країни періодично йдуть дощі.

Весну 2019 року не можна назвати по-справжньому холодної, але і довгоочікуване тепло затримується.  Джерело

У суботу, 4 травня дощі та грози накриють всю Україну, крім деяких південних (Херсонська область, Крим) і східних (Дніпропетровська (Січеславська), Запорізька, Донецька області) регіонів.

При цьому скрізь буде досить тепло: на заході вдень в середньому від 16 до 18 градусів вище нуля, в центрі від 18 до 20, в північних областях від 17 до 19, в східних від 20 до 22, і на півдні від 19 до 21 градуса тепла.

У неділю, 5 травня дощі (досить сильні) очікуються лише в західних областях.

На решті території країни сухо, там також буде ще більше теплішати: в центрі вдень 21-23 градуси, на півночі 20-22 градуси, в східних областях від 22 до 24, і на півдні від 21 до 23 градусів вище нуля.

Читайте також: Яке свято 4 травня: що ні в якому разі не можна робити в цей день, а що потрібно обов’язково зробити

У понеділок, 6 травня опади повернуться в центральні та північні регіони України.

Температура повітря складе: в західних областях вдень від 13 до 15 градусів, в центральних від 19 до 21 градуса, на півночі країни від 18 до 21, в східних областях від 22 до 24, і на півдні від 19 до 21 градуса тепла.

У вівторок, 7 травня дощі та грози знову по всій країні. У західних регіонах серйозно похолодає – вдень 11-13 градусів вище нуля. Впаде температура і в центральній частині країни – від 15 до 19 градусів.

У північних областях очікується від 17 до 21, в східних від 21 до 24 градусів, в південних регіонах від 17 до 19 градусів.

У середу 8 травня Україна продовжить заливати – сухо тільки в Закарпатті.

Буде не тільки мокро, а й холодно: в західних областях від 10 до 13 градусів, в центрі від 17 до 19, на півночі від 15 до 21 градуса, в східних областях від 19 до 21 градуса, і на півдні від 17 до 19 градусів тепла.

Related Post