fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Суспільство
Молодик 5 квітня 2019: що можна і не можна робити, щоб залучити благополуччя і удачу в своє життя

Коли відбудеться молодик в квітні, під яким знаком Місяць перейде в нову фазу, як слід правильно поводитися під час молодика. Джерело

Що можна і не можна робити, щоб залучити благополуччя і удачу в своє життя, дізнайтеся в нашій статті.

5 квітня 2019 роки відбудеться чергове весняного молодика. Воно відбудеться в зодіакальному знаку Овна. Час квітневого молодика – 11 годин 51 хвилина.

За рахунок впливу Овна період молодика буде відрізнятися енергійністю, яскравістю емоцій і активністю. Саме Овен починає зодіакальний круг, задає ритм руху і дій для всіх інших знаків.

Найбільш комфортно в період молодика будуть відчувати себе люди, яким за природою властиві життєрадісність і активність.

Однак будьте обережні: вплив Овна може зробити людей більш розкутими, балакучими і безстрашними. Вони будуть здатні на дурниці і необдумані вчинки, про що згодом можуть пошкодувати.

Читайте також: Яка різниця у віці повинна бути між чоловіком і дружиною

Овен є імпульсивним знаком, якому властиві зайві дії, непродуманість і емоційність.

Астрологи радять не піддаватися впливу цього знака в молодика, що не робити необдуманих вчинків, не патякати зайвого, не витрачати даремно свою енергію, уникати з’ясування відносин і стресів, а також не піддаватися негативу.

Зазвичай в молодика відбувається оновлення і перезавантаження енергії нашого життя. Перший місячний день краще підходить для активного планування важливих справ, задумів і розрахунків.

А ось з їх реалізацією поки краще почекати і зайнятися цим на другий або третій місячний день. До цього часу ви як раз встигнете накопичити сили і енергію.

Фаза молодика дозволяє скинути установки минулого, позбутися нав’язаних раніше стереотипів і комплексів, які заважають розвиватися.

Якщо ви давно хотіли почати нове життя, то молодик найкращий для цього період.

Related Post