fbpx
Breaking News
Пам’ятаєте колись мега-популярну групу “ТАТУ”? Ви не впізнаєте сьогодні одну з “татушок”! 
Найкраща зимова перша страва в нашій оселі – солянка. Її люблять всі в нашій родині. Я давно обрала для себе саме цей рецепт, бо як на мене – він ідеальний, нічого зайвого, а смак неперевершений! Чоловік одразу хапає в обійми, як тільки бачить на плиті цю соляночку!
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Суспільство
Морозиво з “сюрпризом”: як визначити зіпсований десерт, куплений на вулиці

Небезпечний десерт – зіпсованим, торішнім та невідомого походження може виявитися морозиво, яке продають під відкритим небом.

Продавцям ніде і нічим мити посуд, а документи на товар вони не показують навіть поліції.

В холодильниках вуличних продавців – від сили мінус 18 градусів. А щоб десерт залишався свіжим цілий рік, має бути мінус 24. Потрібно дивитися і на ГОСТ, за яким було зроблено морозиво.

Адміністратор магазину всі знахідки у керівника Союзу споживачів забирає. За 5 хвилин знайшлися неїстівні солодощі майже на 500 гривень.

У більшості продавців морозива в парках і на міських вулицях під рукою немає проточної води і документів про якість товару.

За торгівлю без документів продавців чекає штраф, але мінімальний – 17 гривень, тобто приблизно пара упаковок пломбіру.

Читайте також: 6 ХИТРОЩІВ РЕСТОРАНІВ, НА ЯКІ МИ ВЕДЕМОСЬ

Джерело.

Related Post