fbpx
Суспільство
Моя мама розповіла моїй дочці, що тато не рідний

Я прожила з чоловіком два роки, коли і зaвaгiтніла від нього. Але він сказав, що не готовий до сімейного життя і просто одного ранку я прокинулася, а його не було поруч. Не знаю, як він зібрав свої речі, щоб не розбудити мене – я чуйно сплю, але йому це вдалося.

Він не відповідав на дзвінки, а потім і зовсім відключив телефон.

З Вадимом ми познайомилися на дні народження спільного друга через місяць, як я залишилася одна. Ми познайомилися з ним, багато розмовляли. Виявилося, що у нас багато спільних інтересів. Потім він зателефонував мені, його не бентежила моя вaгiтнicть.

До пoлoгiв залишалося близько місяця, і він зробив мені пропозицію. У загсі нам звичайно висловили, що чого ми так сильно затягнули, але розписали.

З знімною квартири мені довелося з’їхати і ми перебралися жити до його батьків. Я дуже переживала за реакцію свекрухи, але дивно, що вона прийняла мене добре і не разу не дорікнула дитиною. Через рік після нapoдження дочки, свекруха зі свекром продали свою трикімнатну квартиру і купили дві одинички в одному будинку, але іншому районі.

Одну віддали нам, іншу собі. Сказали, що внучка росте – потрібно захистити її від злих язиків, які можуть розповісти їй, що вона їм не рідна. Відкрито звичайно ніхто не знав, але плітки розносили.

Все у ас було добре, дочка вже пішла до другого класу. Вона була не тільки за характером схожа на Вадима, а й зовні стала схожою на нього. Свекруха душі не чула в малятку, не разу вона не обмовилася, що внучка їй не рідна. Для неї вона була найрідніша і кохана.

Наша казка закінчилася з приїздом моєї мами, всі ці роки вона жила з вітчимом за кордоном, про ситуацію вона знала, але допомоги він неї не було, та й не разу не приїхала до нас з народження дитини. А тут у неї розлучення і вона вирішила повернутися і допомогти нам.

Читайте також: ЯКЩО ВИ ВРОДЛИВА Й УСПІШНА ЖІНКА, ВИКИНЬТЕ ЦІ РЕЧІ НА СМІТНИК

Відносини з моїм чоловіком у неї не склалися. Вадима ні в чому було дорікнути. За ці роки він накопичив грошей і ми купили квартиру більше, дочку він обожнював, мене на руках носив – все робив для нас.

Скільки разів було, що вранці дочка встане, він щоб мене не будить – йде і готує з неї сніданок для мене. Якщо вдома були іноді проблеми з грошима, то він собі чогось не купить, але дитина у нас одягнений з ніг до голови, ситий і задоволений.

У нашій родині мені доводилося бути замість суворого тата, а дочка завжди ховалася за Вадима, якщо примудрялася мене довести.

Мама приїхавши відразу почала качати права. Їй не подобалася наша квартира, машину чоловіка, мультик на який ми повели дочка, навіть футболки дочки на її думку були занадто яскраві і погано впливали на психіку. У чоловіка терпіння закінчилося, і він сказав. що б вона закрила рот і не лізла в чужу сім’ю. Мама стиснула губи і явно образилася.

Після цього вона почала на мене насідати, щоб я від нього пішла – він на її думку мені не підходив.

А потім вона забрала дочку погуляти, дзвінок від доньки – бабуся повела її в перукарню, вирішила коротко підстригти – довге волосся на думку бабусі не надто зручно і красиво. Чоловік подзвонив і сказав. що виїжджає за дочкою і якщо теща хоч щось спробує зробити, то він особисто поголиться її налисо.

Але коли він приїхав, то його чекав молодецький. Дочка плакала, але не підійшла до нього. Він посадив її в машину і став розпитувати. Виявляється моя «добра» мама сказала дитині. що він їй не тато, справжній тато її покинув, кине і Вадим, тому що таких поганих дітей ніхто не любить.

Я насилу втримала чоловіка, щоб він не поїхав до моєї матері. Не знаю, щоб він зробив.

Увечері прийшла свекруха і свекор і нас була важка розмова з донькою, ми пояснювали їй, що так вийшло, що ми розповіли б їй, але пізніше. Переконували, що Вадим не рідний, але він тато і любить її більше всіх. Розмова була довга, складна. Пару місяців вона ходила сама не своя, потім звикла.

З мамою ми зараз більше взагалі не спілкуємося. Для мами чоловіка моя дитина став рідніший, ніж для рідної бабусі.

Джерело.

Related Post

facebook