fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
життєві історії
Моє життя з мачухою

Моя мама пoмepла в моєму ранньому дитинстві, мені було всього 4 роки. Я мало пам’ятаю, що як сталося, але жити ми з татом стали вдвох. Недовго.

Потім в нашій родині з’явилася «нова мама» – моя мачуха зі своїми дочками. Джерело

Зі зведеними сестрами я погано ладила, що не вживалися ми з ними в одній кімнаті. Мачуха мене теж не злюбила, постійно лаяла, рідко хвалила (тільки при батькові).

Я завжди була на останньому плані. Спочатку купували все дівчаткам і в останню чергу мені, якщо залишалися гроші.

Батько з ранку до ночі пропадав на роботі, щоб прогодувати нашу велику сім’ю.

Він не бачив поганого ставлення мачухи до мене. У вихідні вона намагалася вести себе мило, дбайливо. Як тільки батько йшов за поріг – починалося моє пекло.

Сестри могли обзивати мене, грубіянити. Мачуха їх не сварила. Варто було мені обізвати їх у відповідь, як отримувала по губах ганчіркою.

До 10 років я змирилася зі своєю роллю в цій сім’ї і мріяла швидше вирости, щоб жити самостійно. У 18 років я вступила до університету і поїхала жити в гуртожиток.

Читайте також: Найлегковажніші знаки Зодіаку: серйозні стосунки з ними не побудуєш

Лише з цього віку я зрозуміла, що таке життя, коли тебе ніхто не принижує, що не ображає, а цінує і дорожить тобою (я про друзів).

Зараз мені 36 років, у мене своя сім’я. З батьком рідко телефонуємо один одному. З мачухою вже не бачилася 12 років. Батько в розмовах часто згадує сестер, скаржиться на них.

Одна вoлочиться по мужикам і приносить їм дітей в подoлі, друга спилася і незрозуміло, де пропадає. Нібито одна я виросла гідною. Пишається мною батько і радіє за мої успіхи.

До 36 років я народила трьох дітей, заробили з чоловіком на квартиру і машину, раз на рік намагаємося вибратися відпочити на морі.

Любов і розуміння панує в нашій родині. Нещасливе дитинство змінилося щасливими хвилинами.

Любіть своїх дітей, не давайте їх нікому в образу!

Related Post