fbpx
Breaking News
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Я не бачив більше ту жінку, в яку закохався. І я пішов. Сьогодні, рівно рік, як ми розлучилися, я зустрів свою колишню дружину. І не повірив своїм очам! Цього не може бути! Вона була зовсім не схожа на матір трьох дітей (моїх дітей!). І я міцно задумався над тим, що ж насправді сталося
Виявилося, що це ніяка не сестра йому, а коханка! Навіть, можна сказати, наречена. Вона дійсно живе в Чехії і вони там скоро поберуться – підготовка до весілля йде повним ходом! А після цього він збирався назавжди залишитися там жити. А те, що в Україні я законна дружина, ще й на 6-му місяці, нікого не хвилює
Життєві істини і уроки, коли Вам 30, 40 і 50. Дуже мудро і влучно!..
Такий пляцок можна зробити практично на будь-який смак, обираючи улюблені ягоди або варення. Випікати можете одним коржем – і на приготування піде мінімум часу!
Суспільство
Мудра притча про безмежну батьківську любов

Один юнак покинув рідну домівку, образивши батька і матір. До Життя він ставився легковажноі незабаром він потрапив до в’язниці.

Розкаявшись у своїх вчинках, він вирішив повернутися до отчого дому після того, як вийде з ув’язнення. Незабаром цей день настав … Але він не наважувався повертатися до рідних, бо аж надто багато горя він їм приніс.

Тоді цей чоловік написав їм листа, де просив пробачити його, і якщо вони це зроблять, то нехай повісять на вікно його спальні білий носовичок. Він пройде повз свій будинок і відразу зрозуміє,  варто заходити в нього, чи  його не чекають там.

День був призначений. І ось рано вранці  син йде по вулиці, на якій пройшло його дитинство. Він наближається до свого дому. Серце б’ється в грудях.

Читайте також: ДОСЛІДНИКИ НАЗВАЛИ НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ДИТЯЧЕ ІМ’Я У СВІТІ

Він зупинився перед тим, як повенути за кут. Ось зараз він зробить це і побачить червоний цегляний будиночок.

Він заплющив очі, зробив останній крок, і … що ж відкрилося його очам?

Він не побачив червоного цегляного будиночка. Все було білим: хустки, хусточки, великі простирадла – весь будинок був обвішаний ними. Батьки боялися, що він може не помітити маленького хусточки і пройти повз.

Вони зробили все можливе, щоб він зрозумів, що прощений.

Джерело.

Related Post