fbpx
Breaking News
61 їй, 26 – йому. Мадонна вкотре підтвердила: вона вміє насолоджуватися життям! (Фото)
За жодних обставин ці 7 продуктів не з’їсть лікар-дієтолог. Варто прислухатися, бо це дуже важливо!
Йшла 6 година моїх пoлoгів. Мав наpoдитися хлопчик, так УЗД показало. Я думала що вже вмuрaю на цьому кріслі, вже не особливо усвідомлюючи, що відбувається навколо. Поруч бігають медсестри і лікарі. І тут в палату входить високий чоловік з густою такою бородою! Мені здалося – в рясі…
Знімкам рідних не місце у гаманці поруч з грошима. Ось чим загрожує така звичка:
Ось і наpoдився перший малюк – великий, голосистий і здоровий. Тато сам гордо перeрізав пyпoвину, малюком зайнялися лікарі, а він повернувся до дружини. Ще через кілька хвилин голосно зaкрuчав і другий малюк. Тільки ось тато, побачивши дитину, знепритомнів, встигнувши перед цим задати лікарям одне-єдине питання
Суспільство
Мудра притча про те, що нам потрібно насправді

Якось раз один селянин дістав саджанець рідкісного сорту персикового дерева . Йому так хотілося, щоб саджанець прижився, що він став молитися: «Господи, прошу, пішли моїм саджанця дощ!»

Господь почув молитвам селянина і пролив на землю дощ. Саджанець напився води, а селянин знову звернувся до Господа з проханням: «Господи, прошу Тебе, зараз пішли моєму саджанцю сонечка і тепла!»

І знову Господь виконав прохання селянина: хмари розсіялися і виглянуло сонце. Деревце підростало, минуло літо, настала осінь. Селянин турбувався про те, як деревце переживе зиму і вирішив знову звернутися за допомогою до Господа: «Господи, а зараз прошу тебе послати невеликі заморозки для зміцнення мого деревця.» Господь і це прохання виконав, послав заморозки, яких деревце не витримало і засохло. Селянин дуже засмутився і відправився за співчуттям до сусіда. Коли він закінчив розповідати історію свого саджанця, сусід сказав:

– Але ж я теж посадив навесні персикове дерево, але просив Господа інакше. Адже саджанець – Його творіння, і кому ж, як і Творцеві знати, що зробити для того, щоб деревце росло краще. Я просто просив Господа подбати про мої саджанці. І Він послухав моє прохання – моє деревце росте і прекрасно себе почуває.

Читайте також: Ховали 20-річного воїна за козацьким звичаєм

Ця маленька притча яскраво ілюструє те, як багато людей «будують свої взаємини» з Богом: під час молитви звертаються з проханням дати їм те, у чому, на їхню думку, вони потребують, забуваючи про те, що Творець краще знає, що нам потрібно насправді.

Джерело.

Related Post