fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Суспільство
Мудра притча: Як і коли можна насолоджуватися життям?

Якось один бізнесмен стояв на пірсі в маленькому селі і спостерігав за рибалкою, який сидів в маленькому човнику.

Чоловік спіймав величезного тунця. Бізнесмен привітав рибалку з удачею і запитав, скільки часу потрібно, щоб зловити таку рибу.

– Пару годин, не більше, – відповів рибалка.

– Чому ж ти не залишився в морі довше і не спіймав ще кілька таких рибин? – здивувався бізнесмен.

– Однієї риби достатньо, більше не з’їмо, – відповів той.

– Але що ж ти робиш весь день? – не вгамовувався бізнесмен.

– Я сплю до обіду, потім йду на пару годин порибалити, потім граю зі своїми дітьми, після ми з моєю дружиною влаштовуємо собі сієсту, потім я йду в село прогулятися, п’ю ввечері вино і граю зі своїми друзями на гітарі. Ви бачите – я насолоджуюся життям, – пояснив рибалка.

– Я – випускник Гарварду, – сказав бізнесмен, – я допоможу тобі, ти все робиш не так… Ти повинен весь день рибалити і потім купити собі великий човен.

– І що потім? – запитав рибалка.

– Потім ти будеш ловити ще більше риби і зможеш купити собі кілька човнів, навіть кораблів, і в один прекрасний день у тебе буде ціла флотилія.

– А потім?

– Потім, замість того, щоб продавати рибу посередникові, ти будеш привозити рибу прямо на фабрику і, збільшивши прибуток, ти відкриєш власну фабрику.

– А потім?

– Потім ти залишиш це Богом забуте селище і переїдеш у велике місто і, можливо, одного разу ти зможеш відкрити величезний офіс і бути там директором.

– І скільки все це займе часу?

– Років 15-20.

– І що ж потім?

– А потім, – розсміявся бізнесмен, – потім настане найприємніше. Ти зможеш продати свою фірму за кілька мільйонів і стати дуже багатим.

– А потім?

– Потім ти зможеш перестати працювати, ти переїдеш в маленьке село на узбережжі, будеш спати до обіду, трохи рибалити, грати з дітьми, влаштовувати сієсту з дружиною, прогулюватися по селу, пити вино вечорами і грати зі своїми друзями на гітарі …

Читайте також: ЯКЩО ЛЮБИШ — ВІДПУСТИ: ЗАКОХАНИМ КРАЩЕ СПАТИ ОКРЕМО

Related Post