fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
МВФ шокував українців прогнозом по зарплатах

Найближчі два-три роки українцям доведеться ще трохи потерпіти, однак у 2019-2020 роках зарплатня громадян суттєво не виросте. Такий прогноз зробив Міжнародний валютний фонд.

“Можна підрахувати зростання реальної заробітної плати за 2016-2020 роки. За прогнозом МВФ, вона зросте, як мінімум, на 17%. Цього явно мало, якщо згадати, що за 2014-2015 роки зарплата в Україні впала на 26,7%. Виходить, що навіть у 2020 році вона буде на 9,7% менше, ніж у 2013-му. Довго ще доведеться чекати українцям, щоб їх доходи повернулися до рівня 2013 року”, – йдеться у статті видання Ubr.ua.

Читайте також: На що вистачає російських зарплат кримчанам

Джерело

Related Post