fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Шоу-бізнес
Микола Тищенко розсекретив свою обраницю

Різниця у віці ресторатора не бентежить.

Відомий ресторатор Микола Тищенко недавно оголосив про свої заручини. А тепер розсекретив свою обраницю, продемонструвавши її фото в рубриці “Телефон зірки” програми “Ранок у Великому Місті” на ICTV.

“Я нарешті знайшов ту жінку, яка по-справжньому мене любить, – зізнався ресторатор ведучому Антону Равицькому. – А я її обожнюю! Раніше я думав, що чоловік повинен любити більше. Тоді жінки це відчувають, відчувають всіма клітинками свого тіла. Але зараз я вважаю, що жінка повинна бути закохана в свого чоловіка на один відсоток більше”.

Різниця у віці (більше 20 років) Миколу не бентежить. “У чоловіків і жінок така особливість – ми трошки по-різному ставимося до старості, – упевнений бізнесмен. – Чоловіки з віком стають ще смачнішими і красивішими, витриманими, як вино”.

До речі, в телефоні Тищенко ведучий виявив багато фотографій інших дівчат. Втім, як виявилося, Миколу цікавили не дівчата, а сукні, які на них. Таким чином, ресторатор вибирав наряди для своєї коханої.

tyshhenko-1

Читайте також: В УКРАЇНІ ПІДВИЩУЮТЬСЯ СОЦСТАНДАРТИ: ГРОЙСМАН РОЗРАХУВАВ ЗРОСТАННЯ ЗАРПЛАТ І ПЕНСІЙ

Джерело.

Related Post