fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Курйози
На Буковині свіжий асфальт рвуть руками

У Чернівецькій області, в селі Великий Кучурів, відремонтували асфальт так, що його можна відірвати голими руками. Про це повідомляє видання “Букінфо”.

Асфальт залили не по технології виготовлення. За кошторисом ремонт дороги обійшовся в 1,5 мільйона гривень, при цьому всі кошти були витрачені. Роботи виконав підрядник ЗАТ “ДСУ-60”. Ця компанія також виграла конкурс на виконання робіт на ще трьох об’єктах в районі загальною сумою в шість мільйонів гривень.

“У понеділок ввечері ми з депутатами пішли подивитися, як виконуються роботи з укладання асфальту”, – розповідає журналістам житель Великого Кучурова Руслан Мельник. – “Там ми зустріли місцевих жителів, які стали скаржитися, що асфальт не рівний. Пройшовши 150 метрів вперед, побачили, що асфальт просто горбатий. Нам розповіли, що при закатцi покриття воно почало деформуватися. Також місцеві жителі показали нам відеозапис, де було чітко видно, що при укладанні асфальту бітум НЕ розливався і не було чорнового шару, як це відображено в проектно-кошторисної документації та дефектному акті. Отримавши за депутатським запитом кошторис на виконання робіт, ми запросили будівельну комісію сільської ради та інших депутатів і у вівторок, у 10:00 ранку разом з ними пішли подивитися на виконання робіт “, – розповів Мельник.

На сесії об’єднаної громади села, де було піднято питання неякісного ремонту дороги, велика частина депутатів почала захищати підрядника. У підсумку, дебати ледь не переросли в бійку, а підрядник зобов’язався перевиконати роботу якісно.

Читайте також: З’явилися фото підозрюваних у вбивстві Шеремета

Джерело

Related Post