fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Події
На Донбасі російський командир зарізав бійця болгаркою

На окупованих територіях Донбасу командир військових РФ зарізав свого підлеглого за допомогою болгарки. Про це повідомляє українська розвідка в Facebook.

– Продовжуються випадки насильницьких дій командирів 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти у ставленні до підлеглих. Один із командирів взводів зарізав свого підлеглого за допомогою кутової шліфувальної машини Болгарки, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Ціна серця. Репортаж з операційної Бориса Тодурова

Джерело.

Related Post